Apsipirkimas sekso prekių parduotuvėse jau senai nebėra tabu. Tūkstančiai lietuvių kasmet perka įvairiausius produktus kurie pagyvina ir paįvairina jų seksualinį gyvenimą. Tačiau kai kurios prekės yra neabejotinai populiariausios, čia paruošeme trumpa tokių prekių grupių aprašymą.

Falo imitatoriai/Vibratoriai

Neabejotinai pati populiariausia prekė yra falo imitatoriai. Perkami yra patys įvairiausi, nuo natūralaus dydžio, lateksiniai be vibracijos - iki išties modernių, daugybę funkcijų turinčių vibratorių. Čia reikėtų paminėti, kad klaidingas mitas, jog visi falo imitatoriai yra vibratoiai, tačiau taip nėra. Kaip ir ne visi vibratoriai yra falo imitatoriai. Nors šios prekės paskirtis akivaizdi - padėti moreriai pasiekti orgazmą, dažniau juos perka vyrai. Tokiu būdų norėdami paįvairinti seksualinį gyvenimą ir nudžiuginti savo partnerę.

Seksualūs rūbai

Dar viena prekė kuria dažniausiai naudojasi moterys. Rūbai gali būti labai įvairūs, nuo neriniuotu suknelių iki odonių fetišistinių kombinezonų. Pigiausi rūbeliai kainuoja vos kelis eurus, todėl nieko keisto, kad juos dažnai nusiperka tik iš smalsumo užsukę į sekso prekių parduotuvę lankytojai. Seksualius drabužius dažnai renkasi ir ganėtinai konservatyvios poros, nes tai vienas iš paprasčiausių ir lengviausių būdų prasiblaškyti ir išsklaidyti monotoniją sąntykiuose.

Apie seksą kiekvienas žmogus pagalvoja dešimtis kartų per dieną, o daugelis psichologų vienbalsiai tvirtina, kad seksas yra vienas svarbiausių motyvatorių. Yra psichoanalitikų kurie tvirtina, kad dalis vyrų siekia karjeros ir pripažinimo tik dėl to, kad galėtų turėti daugiau lytinių partnerių. Dar yra mokslininkų kurie teigia ištyrę kokie gyvūnai patiria orgazmą - pasirodo seksas malonumą teikia tik dviems žinduoliams, tai žmonėms ir delfinams. 

Kalbant ne globaliai, o apie dvieju žmonių santykius taip pat negalima išvengti šios temos. Šeimos sąntykių specialistai teigia, kad platoniniai santykiai iš principo yra sunkiai įsivaizduojami, nes žmonės nejaučiantys lytinio potraukio savo partneriui ilgai kartu neišgyveną. Taigi apibendrinant galima teikti, kad seksas dviejų suaugusių žmonių sąntykiuose yra netik rekomenduotinas - jis yra tiesiog būtinas. Nuo seko kokybės ir kiekybės neretai priklauso ir šeimos gerbūvis bei tarpusavio sutarimas. Mokslininkai teigia, kad dažnai besimylinčios poros, pykstasi kur kas rečiau. Taigi mylėkite ir mylėkite į sveikatą (tikrąją to žodžio prasme).